< Wstecz  Następny >  Start

Podręczniki elektroniczne.

Tak naprawdę pierwszym żródłem informacji o tworzeniu dokumentów internetowych w HTML był i nadal jest podręcznik elektroniczy Pawła Wimmera - Kurs języka HTML. Poradnik webmastera. Serdecze dzięki i gratulacje autorowi. Uważam, że każdy początkujący winien mieć ten kurs na swoim komputerze z odnośnikiem w folderze: Ulubione (Favorites) przeglądarki.

Systematyczny i kompletny opis sposobów i narzedzi przedstawiny jest w witrynie Republika WWW - portal społeczności internetowych. Koniecznie odwiedź stronę Lamerzon@.

Na stronie Magazynu Internetowyego //WWW umieszczono precyzyjny kurs dla zupełnych nowicjuszy, autentyczy elementarz: "Zostań WebMajstrem! Pierwsze kroki." Dobrze Ci radzę, czytaj kolejne opracowania zaczynając od odnośników od dołu strony "Porady dla Webmastera"!

Niedawno rozpoczął działalność Serwis dla Webmastera - być może warto odwiedzać ten adres.

Dość systematyczne podstawy tworzenia witryn WWW prezentuje Webdesign SonikNET.

Zaawansowany poziom wiadomosci dla webmasterów znajdziesz w miesięczniku "Webmaster" dostępnym tylko w wersji elektronicznej w internecie. Redaktorem naczelnym jest Paweł Wimmer. "Magazyn poświęcony jest technikom i narzędziom stanowiącym instrumentarium webmastera. Dla osób zajmujących się budowaniem witryn jest to bardzo dobre źródło profesjonalnej informacji." 1

Wszystkie kursy dostępne w trybie on-line możesz bez trudu i szybko ściagnąć na swój dysk korzystając z programów typu off-browser. Tutaj polecam 2 darmowe, wygodne i łatwe w konfiguracji.
Jeśli pliki mają rozszerzenia *.shtml i nie chcą się "z marszu" otwierać w przeglądarce Internet Explorer, nakaż by standardowym "otwieraczem" była ta przeglądarka. Netscape nie robi takich problemów.


< Wstecz  Następny >  Start

Ostatnie zmiany: 24.05.2000 r.

[początek]