< Wstecz  Następny >  Start

Narzedzia

WebReaper
Program słuzy do ściągania całych witryn na lokalny komputer. Tutaj znajdziesz podstawowy opis konfiguracji wersji 6.0 tego programu.
WebCopier v. 2.1
Podobnie jak WebReaper słuzy do pobierania całych witryn, ale dodatkowo potrafi kopiować witrynę na lokalnym komputerze z jednego katalogu (dysku) do innego.
KeyPlus (C) Adam Strzelecki
Wygodny program (nie sterownik) umożliwiający wprowadzanie z klawiatury polskich znaków w wybranym formacie: Windows-1250 lub ISO-8859-2.
CSamp v2.1 by Damjan Vavpotic
Malutkie 32-bitowe narzędzie określające wartość koloru jako RGB (Red -czerwień, Green - zieleń, Blue - niebieski) w punkcie wskazanym kursorem myszki. Program należy do kategorii postcardware. Efekt pomiaru może być skopiowany do HTML. Jako uzupełnienie dodaję wlasnej produkcji zestaw uzgodnionych kolorów oraz z sieci gdzieś z Polski i jesze inną prezentację ze swiata z predefiniowanymi nazwami. Kolory te są pewnym standardem chociaż nie zawsze są prawidłowo wyswietlane przez wszystkie przegladarki. Ponieważ nie podałem obok nazw kolorów odpowiedników RGB, poleceny program uzupełnia ten brak.

Zestawienia darmowych programów


< Wstecz  Następny >  Start

Ostatnie zmiany: 23.07.2000 r.

[początek]